3.2.2018 I LOVE 90’s – největší párty rok

 


I LOVE 90’s – největší párty roku!
ZLÍN – 3.2.2018 sportovní hala Euronics, vstup od 20:00 hodin
I LOVE 90’s je největší hudební párty projekt ve Zlíně!
V sobotu 3. února se zlínskému publiku představí velikáni světové hudební scény z let devadesátých. Agentuře BACKSTAGE, která je dlouholetým promotérem kulturních akcí v kraji se povedl husarský kousek. Do Zlína přiváží dva headlinery zvučných jmen.
Těšit se můžete na legendární kapely FUN FACTORY a TWENTY 4 SEVEN !!!
Přímo od „originálů“ tak zazní hity jako I Wanna Be With U, Take Me Away, Celebration a mnoho
dalších. Zdatně jim pak na úvod večera bude rozehřívat publikum česká hvězdná partička HOLKI.
Všichni interpreti odehrají výběr všech svých největších hitů. Takže se máte opravdu na co těšit!
Jeden večer, jedno místo a tři velká jména hudebních hvězd let devadesátých!
Tuto jedinečnou a exkluzivní párty bude provázet známý DJ, který bude celý večer doprovázet hity zlatých devadesátek dalších světových i tuzemských interpretů…
Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích TICKETPORTAL, TICKETSTREAM a v pořádající
agentuře BACKSTAGE. Na výběr je pak několik kategorií vstupenek od základních až po VIP sezení (garantované sezení naproti podia) a VIP balíček (přístup přímo k podiu, neomezená konzumace nápojů, VIP stan a mnoho dalších výhod…). VIP balíček je k dostání pouze u pořádající agentury BACKSTAGE www.backstage-agency.cz

16.2.2018 Škwor

 

 

ŠKWOR

odhaluje velkolepé plány!

 

Nové album jako "předkrm", halové tour a koncert v O2 Areně coby hlavní chod!

 

S blížícím se podzimem se množí dotazy fanoušků Škwor na nové album a koncertní plány na následující rok, během nějž populární rocková parta oslaví své už dvacáté narozeniny. Teď konečně nastal čas utnout všechny spekulace a začít servírovat fakta! Jubilejní desáté řadovky, která dostala název Uzavřenej kruh, se dočkáme letos v listopadu. Ale to je jen předzvěst bouře, která nastane v roce 2018, kdy kapela vyrazí na své dosud největší halové turné, pověstnou třešinkou na dortu pak bude 9. 11. 2018 narozeninový koncert v hale z největších - v pražské O2 Areně! Podívejte se na teaser: YT link

 

"Nový album se právě dokončuje a venku by mělo bejt už za pár tejdnů. Než se tak ale stane, musíme bejt přesvědčený, že jsme udělali maximum k naší spokojenosti," komentuje aktuální stav novinky Uzavřenej kruh frontman Petr Hrdlička a dodává, že tak jako předchozí nahrávky, i tato vznikala v naprosté tvůrčí svobodě: "Při psaní písniček nás nic nesvazuje, na to si ani nepotrpíme. Ani nemáme žádnou dohodu nebo představu, jestli bude album takový nebo makový. Píšeme prostě písničky, jak nás co napadne a není to podle žádnýho klíče nebo konceptu."

 

Dle slov kapely by měla být novinka o něco tvrdší a "šlapavější", než předchozí studiové album Hledání IDentity. Chybět ale určitě nebude ani nějaká ta balada a klasické "škwoří vypalovačky". To, na co se ale Škwor těší ze všeho nejvíc, je, až zahraje nové písně fanouškům naživo.

 

Na to si sice budeme muset počkat až do roku 2018, ale o to větší palba to pak bude. Právě v roce oslav svých dvacátých narozenin se totiž kapela rozhodla posunout laťku svých koncertů zase o něco výš a vydá se na své největší turné. To odstartuje 9. února v Ostravě a bude čítat celkem deset zastávek. Kompletní výčet najdete níže nebo na webu kapely zde: www.skwor.cz/koncerty.  Vrcholem oslav 20. výročí vzniku kapely pak bude speciální narozeninový koncert v pražské O2 Areně, který proběhne 9. listopadu.

 

"Myslím, že nápad udělat O2 arénu, byl přirozenej proces a pro nás logický vyústění naší dosavadní kariéry. Prostě jsme si řekli, že už uzrál ten správnej čas! Zkrátka je potřeba se posouvat dál a Škwor nikdy nechtěl jenom tak stagnovat, proto je to pro nás další výzva a taky povinnost, udělat pro naše fans ve velkym prostoru co nejlepší show!," komentuje největší koncertní výzvu v historii Škwor Hrdlička.

 

Jak je u Škwor dobrým zvykem, mohou se fanoušci v rámci celého turné a samozřejmě i v O2 Areně těšit na pořádnou show. "Vzhledem k tomu, že ke každýmu koncertu přistupujeme stejně, tak se nezávisle na velikosti haly budeme snažit podat stoprocentní výkon a hlavně si to pořádně užít. Vždyt jsou to kulatý narozky a ty se maj přece oslavit, jak se patří!," dodává Hrdlička.

 

Dodejme, že předprodej na koncert v O2 Areně i na všechny další koncerty halového turné Škwor startuje 20. září. Vstupenky na koncert v O2 Areně pořídíte exkluzivně prostřednictvím sítí Ticketportal, na Uzavřenej kruh Tour pak v sítích Ticketportal a Ticketsream.