• Euronics Hala

GALAVEČER THAJSKÉHO BOXU

 

Galavečer thaiboxu a K1, premiéra MMA.

To je Sad Gym Fight Night ve Zlíně

Třináct atraktivních zápasů v thaiboxingu, K1 a MMA čeká na návštěvníky galavečera Sad Gym Fight Night, který se koná 19. října od 19.00 ve sportovní hale Euronics. Thaiboxing, stejně jako příbuzná disciplína K1, mají ve Zlíně silné zázemí. Takto velká show bojovníků se však do města vrací po dlouhých letech.

 

„Představí se borci z několika klubů, mnozí z nich mají pásy z prestižních organizací či republikové a evropské tituly,“ říká k akci Marek Novosad z pořádající zlínské školy thajského boxu Sad Gym, který je vicemistrem Evropy organizace WFC. Kromě něho se v ringu představí i další zástupci pořádajícího gymu – například mistr republiky v K1 Štěpán Genčúr, finalista slovenské amatérské muay thai ligy Ján Pajtaš či někdejší prvoligový fotbalista Matěj Fiala.

Diváci uvidí celkem 12 zápasů v thaiboxingu a K1, z toho sedm profesionálních. Připraven je i jeden dívčí duel. Zápasy jsou vypsány podle výkonnosti na 3x2 minuty, případně na 3x3 minuty. Kromě toho čeká na návštěvníky také ukázka stále populárnějšího MMA, tedy boje ve smíšených bojových uměních. „Na takto velké akci jde vlastně o zlínskou premiéru tohoto stále populárnějšího stylu,“ dodává Marek Novosad.

Předprodej vstupenek na galavečer za sníženou cenu byl již zahájen, k dostání jsou ve Star Clubu Zlín, v Harley Pubu v Otrokovicích, Rally baru v Malenovicích a na www.ticketstream.cz. Cena vstupného přímo na místě činí 290 korun. Více informací o galavečeru i thaiboxingu najdete na FB – Sad Gym Fight Night.

 

Silné zázemí

Ve zlínské škole Sad Gym se thaiboxingu věnuje několik desítek lidí. Věkové hranice jsou neomezené. „Pravidelně máme tréninky pro nejmenší děti. Chodí k nám i mnoho lidí středního i ještě vyššího věku, kteří nemají ambice zápasit, ale chtějí se prostě dostat do kondice,“ podotýká Marek Novosad. Právě na zvyšování kondice je thaiboxing, někdy označovaný jako nejnáročnější a nejtvrdší bojový sport, velmi vhodný. „Navíc pomáhá formovat i osobnost. Především děti a mladší lidi učí tomu, že cesta píle, vytrvalosti a pokory přináší výsledky,“ dodává Marek Novosad. Více nejdete na adrese www.sadgym.com.

 

Více informací

 

Marek Novosad

hlavní trenér Sad Gym Zlín

773 481 149


Copyright © 2017 EURONICS HALA ZLÍN